Menu
Sepetiniz
Türkiye'nin En Sevilen Online Erkek Giyim Sitesi

Teslimat Bilgileri

Almış olduğunuz ürün veya ürünler, her zaman tek paket halinde ücretsiz kargolu elinize ulaşmakdadır. Tüm ürünlerimiz orjinal ambalajında, etiketleri üzerinde ve adınıza faturalı bir şekilde Yurtiçi Kargo ile gönderilmekde olup Türkiye'nin heryerine en erken 1, en geç 3 iş günü içinde elinize ulaşmakdadır. Almış olduğunuz ürünlerin kargo takibini, üyelik bilgilerinizle sisteme giriş yaparak "Sipariş Takibi " menüsünden rahatlıkla yapabilirsiniz. 
 
 
Koşulsuz İade
 
Tüm ürünlerimiz koşulsuz iade garantilidir.
Markakrali.com iade ve değişim işlemlerinde, "tüketiciyi koruma kanunu" çerçevesinde hareket eder. Satın aldığınız ürünü veya ürünleri, teslim aldıktan sonraki 30 gün içerisinde, hiçbir neden göstermeksizin, koşulsuz iade garantinizi kullanarak iade edebilir veya başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. 
 
Bunun İçin; 
1- İade veya değişim yapmanızı istedıgımız ürünleri 30 gün içersinde kargo ücretini ödeyerek, (Yurtiçi Kargo ile 5 TL 90 kuruş anlaşmamız mevcut) Bize muhakkak ulaştırmış olmanız gereklidir
 
2-Değişim yapılacak ürünlerinizde, yine kargo ücretini ödeyerek değişim yapmanızı istediğiniz ürünün kodunu, bedenini ve tekrar nereye kargolanması gerektıgını belirten, kargonun içine not yazarak koyup bize ürünle birlikde göndermeniz gereklidir. 
 
3-İade ürünlerde muhakkak bizim size ürünle birlikde adınıza düzenlemiş olduğumuz faturayı göndermenız gereklidir.
 
4- İade ve değişim yapmak istediğiniz ürünlerle ilgili iade ve değişim formunu 30 gün içersinde doldurmanız gereklidir.
 
Yukarıdaki şartlar sağlandıkdan sonra iade ve değişim formuyla ilgili size mail cevabı 3-8 gün içersinde gelecektir, bu süreç sonrasından iade ve değişim talebi için mailde yazan adrese kargo ücretini ödeyerek ürün / ürünleri döndermeniz yeterlidir.
 
Yapılacak incelemeler sonrası iade ürün bedeli hesabınıza 15 iş günü içersinde yatırılır. 
 
Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız ürün bedelinizi 1 hafta sonra kredi kartınıza artı bakiye olarak yansımakdadır.
Yanlız bazı bankalar ve kredi kartlarında bu süreç, minimum 1 maximum 2 hafta daha artabilir. 
Bu süreçle ilgili bankanızla görüşmeniz gereklidir markakrali.com 'un herhangi bir müdahale hakkı bulunmamakdadır.