Menu
Sepetiniz
Türkiye'nin En Sevilen Online Erkek Giyim Sitesi

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik Ve Güvenlik Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Markakrali.com sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Markakrali.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Güvenli alışveriş ve kişisel bilgilerin gizliliği ilkesi ile geliştirilen Markakrali.com altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

Bu sayede, Markakrali.com alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda SSL Tabanlı 1024 bitlik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza bu şekilde gönderilir. Yani kredi kartı numarası ve şifre bilgileriniz yalnızca bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, yetkisiz kişilerce izlenemezken, aynı zamanda sistemlerimiz tarafından da depolanmamaktadır. Markakrali.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, e-posta vb) sizlerden talep etmektedir.

Markakrali.com ‘da bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerini size ulaştırmak amacıyla sadece bizim tarafımızdan kullanılmaktadır. Markakrali.com Üyelik Formundan Topladığı Bilgileri Söz Konusu Üyenin Haberi Yada Aksi Bir Talimatı Olmaksızın Üçüncü Şahıslarla Kesinlikle Paylaşmaz Faliyet Dışı Hiç Bir Nedenle Ticari Amaçla Kullanmamakda Ve Satmamakdadır